Gemiddelde prijs € 17
-50% em Toda a Carta com o festival Regresso aos Restaurantes
Eenvoudig en snelDirect bevestigd
foto's
Fantastisch
Fantastique
Estupendo!
Super service, met overheerlijk eten en een lekker wijntje! Een aanrader.
Het restaurant was netjes maar niet echt gezellig. We werden vriendelijk onthaalt en de bediende was zeer vriendelijk. Het eten was lekker en de prijs was prima. De witte huiswijn was echt heerlijk
We hadden dit restaurant via tripadviser gevonden, had goede recencies. Het eten viel echter tegen, het voorgerecht Pica-Pau was zurig van smaak, de Bacalhau zag er prima uit maar was opgediend in teveel olie.
We kijken met veel plezier terug op ons avondje in Belmonte. Het is geen doorsnee restaurant qua inrichting en bediening, maar wat ons betreft pleit dat juist voor hen. In de half open keuken en bediening werken leuke Portugese kerels, de sfeer was losjes en het eten was echt erg lekker. Wat wil je nog meer!
Muito bom.
Bife da vazia gigante e divinal!!!
Terça a Sábado das 18:00 às 24:00
Encerra ao Domingo e Segunda
Avenida São Pedro - 14, 2765-445, Estoril, Portugal, RestaurantAddress
Bistro, , Back to the Restaurant, , POP Days, Tapas, Vlees en grillgerechten
, ,
Restaurant kan worden afgehuurd voor een privé-evenement (Max. 15 personen)
Af te huren, , , , , ,
Vertel ons meer over jezelf en we nemen zo snel mogelijk contact met je op
Log in op TheFork Manager en neem contact met ons op via de chat.
Eenvoudig en snelDirect bevestigd