Gemiddelde prijs € 48
Bistronomic Menu 4-course € 55
Gratis service • Reservering direct bevestigd
Reserveer gratis • Ontvang directe bevestiging
foto's
9-10
7-8
5-6
3-4
1-2
Carine n.4 september 2022 • 1 recensie
10/10Cadre magnifique et variétés niveau culinaire. ????
Rudy d.28 januari 2020 • 197 recensies
10/10Excellent menu
Filip P.26 november 2019 • 29 recensies
8/10Dit hotel pakt terecht uit met de culinaire creativiteit van zijn kok. Je verwacht dat niet meteen in een eetzaal waar ook de cornflakes al klaarstaan en late gasten nog binnenvallen om een glas te drinken. De ober moest dan ook zijn aandacht verdelen en was er niet altijd met zijn gedachten bij (verkeerde fles wijn, nog eens de bestelling komen checken, brood dat lang op zich laat wachten) maar wel zo attent om een pauze in te lassen tussen hoofdgerecht en dessert. Speciale vermelding trouwens voor de peren in 3 structure.n. Verdient de prijs voor nagerecht van het jaar.
Rudy d.29 oktober 2019 • 197 recensies
10/10Le menu était fantastique
Amanda V.25 juni 2019 • 7 recensies
7,5/10Un très bon restaurant mais rien d’authentique.
Mona V.4 november 2017 • 101 recensies
6/10Een aanrader voor de fijnproever. Zeer creatief en met veel zorg bereid. Bediening liet regelmatig lang op zich wachten, terwijl het niet druk was. Onze fles wijn stond op afstand en werd verwisseld met een andere. Aan het eind moesten we onze iens korting doordrukken.
- -25 mei 2017 • 3 recensies
10/10Excellent. À recommander.
Bistro Martin (Eigenaar)
Bonjour monsieur, Nous vous remercions beaucoup pour votre message via La Fourchette, ainsi que pour le partage de votre expérience avec nous et nos futurs clients. Je suis ravie de voir que vous avez passé un bon dinner chez nous. C’est naturellement que je vais transférer vos bons commentaires avec notre équipe. Avez-vous déjà visité notre site web? La vous pouvez trouver les meilleures offres qualité/prix pour nous et les autres restaurants de Martin's Hotels. A la prochaine fois? Cordialement Alexander Verhelle Food & Beverage Coordinator
- -13 december 2016 • 6 recensies
10/10Het was een heel positieve ervaring vanmiddag, toen ik de verjaardag van een collega kwam vieren. Het eten was voortreffelijk, de ontvangst was uiterst vriendelijk en gezwind.
Sigrid M.30 november 2016 • 8 recensies
8/10Verrassend mooie borden met eerlijke producten die zeer lekker smaakten. Jammer dat de Italiaanse wijn van de wijnkaart er niet was.
119 Tripadvisor-recensies
Boulevard Charlemagne 80, 1000, Brussel, België
Metro : Schuman (M1, M5)
Ondergrondse private parking of publieke parking voor het hotel
EEN BUITENGEWOON KADER - In de buurt van het Parc du Cinquantenaire, in het hart van Europa kan u genieten van de uitzonderlijke tuin en het zonovergoten terras van hotel Martins Brussels EU, op wandelafstand vand e historische binnenstad van Brussels.
EUROPESE KEUKEN MET EEN BELGISCHE TOUCH...
Aangezien het restaurant ICONES van hotel Martins Brussels EU naast het Berlaymont gebouw van de Europese Commissie ligt, kan het niet anders dan dat hier tal van verschillende culturen en invloeden op het bord verschijnen.
Chef Fabrice Van De Schoor en zijn team verwennen u graag met hun Europese keuken dat beïnvloed wordt door hun eigen Belgische touch.
Laat u verleiden door de aantrekkelijke menukaart met een eenvoudig, maar leuk concept. Stel uw eigen 3 of 4 gangen menu samen door de ruime selectie van aangeboden gerechten zelf te combineren. Geen vast menu, geen verplichting om hetzelfde te kiezen als uw gezelschap... voor elk wat wils!
THE PERFECT MATCH - Via de overzichtelijke en leerrijke wijnkaart kan u zelf “the perfect match” vinden tussen gerecht en wijn.
Mede dankzij het feit dat er heel wat nauwkeurig geselecteerde wijnen per glas of per kleine fles aangeboden worden, kan u gemakkelijk vanverschillende wijnen genieten gedurende de maaltijd.
Prijs-kwaliteit staat voorop! Naast enkele betaalbare toppers kan u tal van, door het team minutieus uitgekozen, pareltjes terugvinden op de kaart. Uiteraard overheersen de Europese wijnen, maar ook enkele heerlijke ontdekkingen uit Argentinië, Zuid-Afrika, Australië, … vertegenwoordigen de rest van de wereld.
Restaurant Icones staat garant voor een weekendje pure culinaire verwennerij in het hart van Europa!
Hip, Met familie, Verjaardag, , Travelers' Choice 2020, , Salade, Schaal- en schelpdieren, , Truffel
, ,
Restaurant kan worden afgehuurd voor een privé-evenement (Max. 100 personen)
Af te huren, , , , , , , Toegankelijk voor rolstoelen,
Vertel ons meer over jezelf en we nemen zo snel mogelijk contact met je op
Log in op TheFork Manager en neem contact met ons op via de chat.