Gemiddelde prijs € 33
20% korting op het eten
Gratis service • Reservering direct bevestigd
Reserveer gratis • Ontvang directe bevestiging
foto's
9-10
7-8
5-6
3-4
1-2
Naomi W.5 november 2022 • 3 recensies
10/10Verborgen parel in Brussel. Vergeet zeker niet te reserveren, het loopt makkelijk vol.
Laurent C.6 oktober 2022 • 45 recensies
8/10Bon repas
Fabienne V.15 september 2022 • 2 recensies
7,5/10Bonne cuisine copieuse
Jenifer A.27 augustus 2022 • 85 recensies
8/10Bon
Leonarda s.8 juli 2022 • 1 recensie
10/10Merci et à bientôt
Luis V.11 februari 2022 • 6 recensies
8/10Nice food with excellent service.
Yoann C.6 november 2021 • 2 recensies
10/10Très copieux ; très bien accueilli ;
Alicia P.8 september 2021 • 7 recensies
8,5/10C’était très bon, le cadre est super, le service top.
Ainārs K.16 juli 2021 • 1 recensie
10/10Great place and great food.
JANIQUE M.25 juni 2021 • 9 recensies
8,5/10Très longue attente.
Rony V.5 februari 2018 • 3 recensies
8/10Vriendelijke ontvangst, lunch. weinig volk op dat moment, de gerant heeft de tijd genomen om uit te leggen wat er allemaal op de kaart staat . Zeker de moeite waard.
Cathy M.27 december 2017 • 5 recensies
8/10Correct et bon !
- -23 oktober 2017 • 4 recensies
4/10Ik ben al dikwijls gaan eten via "The For" of "La Fourchette" en telkens waren dit zeer aangename ervaringen. In het geval van "Les Marmites du Monde" was dit helemaal niet het geval. In eerste instantie gaf de dame aan dat de korting slechts voor 1 persoon geldig was. Dit was absoluut niet zichtbaar bij de reservatie en ook niet bij de bevestiging. Ik ben blijven aandringen dat het voor de 2 personen moest gelden. Na lang aandringen (en een zogezegd telefoontje naar "The Fork" was het dan goed. Toen ik echter de rekening kreeg was de korting enkel berekend op één van de twee hoofdgerechten en niet op de rest. Ik vroeg een rechtzetting van de factuur. Er kwam een nieuwe factuur en nu was de korting enkel berekend op de twee hoofdgerechten en niet op de voorgerechten. Weer moest ik aangeven dat ik niet akkoord was. Uiteindelijk kwam de baas er bij (die nogal nors deed) maar dan kregen we uiteindelijk een juiste factuur. Dit was een zeer onaangename ervaring. Bovendien was het eten ook niet OK.
Xavier D.13 oktober 2017 • 20 recensies
9/10Toujours excellent
133 Tripadvisor-recensies
4, rue Saint Boniface, 1050, Elsene, België
Metro Porte de Namur (M2-M6) - Bus Porte de Namur (B34-B54-B64-B71-B80)
DIT BELGO-MAURITIAANS RESTAURANT, gelegen op het Sint-Bonifatiusplein, heeft prachtige gerechten die rijk zijn in ideeën en smaken.
ER ZIJN lekkere garnalen in kokosmelk, samen met alle ingrediënten en exotische specerijen van de Mauritiaanse keuken.
HET TERRAS op het plein is de perfecte plek om te lunchen in de zon en om te genieten van de goede energie van de buurt.
Communie, , Met familie, Terras, Vrijgezellenfeesten, , Valentijnsdag, Escargots, Kip, Tandoori
, , ,
, , ,
Vertel ons meer over jezelf en we nemen zo snel mogelijk contact met je op
Log in op TheFork Manager en neem contact met ons op via de chat.