Ontvang tot 20% korting
Er kunnen voorwaarden van toepassing zijn
Spicy House
Reserveer gratis
Sheryl S. • 2 recensies
23 februari 2020
10/10Super bon et service au top! Meilleur restaurant indien de Bruxelles ????
Jacqueline D. • 2 recensies
21 februari 2020
8/10Nourriture Decor et Service... TB!
Luc P. • 39 recensies
2 januari 2020
8/10Kraaknet en gezellig restaurant. Gevarieerd buffet met heerlijke, lekkere gerechten. Vriendelijke en behulpzame bediening. Prijs kwaliteit een echte topper!
Laurent C. • 4 recensies
18 oktober 2019
10/10Toujours comblé
Curd H. • 18 recensies
29 september 2019
9/10Zeer vriendelijk onthaal van de vrouw des huises. Super gevarieerd buffet voor een zeer aantrekkelijke prijs. De gerechten op het buffet waren wel aangepast naar de Europese smaak (licht pikant wel lekker gekruid), maar de chutneys, pickels en huisgemaakt pikante saus maken dit goed. Wij komen zekers terug naar dit sympathiek lekker restaurant.
- - • 1 recensie
4 september 2019
8,5/10Een plezierig restaurant met frisse uitstraling en buitengewoon vriendelijke bediening. Ik had gekozen voor het buffet om zo meerdere gerechten te kunnen proeven en dat bleek een uitstekende keuze. Er werd mij aangegeven eerst even plaats te nemen en iets te drinken zodat het buffet met vers bereide gerechten aangevuld kon worden en er ook voorgerechten bij kon worden gemaakt. Een duidelijke uitleg over de verschillende gerechten volgde en alles bleek even smakelijk. De prijs kwaliteitverhouding is absoluut goed. Ik kom hier zeker terug.
Dorien D. • 2 recensies
18 augustus 2019
10/10Lekker verzorgd en vriendelijk. Aanrader qua prijs kwaliteit
Stefan J. • 12 recensies
9 augustus 2019
9,5/10Excellent Indian food
Eduard C. • 13 recensies
4 augustus 2019
9,5/10Ons eerste bezoek aan Spicy House was een heel aangename ervaring. Het was er heel rustig op zondagavond, en we werden vriendelijk ontvangen door de gastvrouw. We bestelden à la carte twee heerlijke vegetarische gerechten. Dit is geen typisch Indisch restaurant. Zeker een aanrader!
16 Tripadvisor-recensies
Leuvensesteenweg 225, 1210, Saint-Josse-ten-Noode, België
, , , , , , , ,
, ,
Restaurant kan worden afgehuurd voor een privé-evenement (Max. 52 personen)
, , , , , ,
Vertel ons meer over jezelf en we nemen zo snel mogelijk contact met je op
Log in op TheFork Manager en neem contact met ons op via de chat.